Piedāvājums

Pasākumu apskaņošanai tiek izmantota profesionāla Vācijas ražotāja “HK Audio” skaņu tehnika ar apskaņošanas kapacitāti līdz 600 cilvēkiem brīvdabas pasākumos. Atkarībā no pasākuma specifikācijas un apskaņojamās platības iespējams kombinēt sekojošus skaņu tehnikas komplektus: 


1. "HK Audio" mazais skaņas komplekts

Sporta spēļu vai citu āra pasākumu apskaņošanai. Komplektā ietilpst divais vai trīs (pēc nepieciešamības) platjoslu skandas. Komplekts savienojams ar bezvadu mikrafoniem pasākuma vadītājam. Komplekta jauda RMS - 3kw.


2. "HK Audio" vidējais skaņas komplekts

Piemērots apskaņošanai iekštelpās vai āra pasākumos - kāzās, sporta spēlēs, svinībās u.c. Komplektā ietilpst divas platjoslu skandas un divas zemo frekvenču skandas (subwoofer). Komplekta jauda RMS 4,4 kw.


3. "HK Audio" lielais skaņas komplekts

Piemērots lielu pasākumu apskaņošanai iekštelpās un brīvdabas pasākumos - mūziķu vai DJ uzstāšanās ar apskaņošanas kapacitāti līdz 600 cilvēkiem. Komplektā ietilpst divas platjoslu un četras zemo frekvenču (subwoofer) skandas. Komplekta jauda RMS 6,8 kw


4. Gaismu tehnika 

Gaismu tehnikas klāstā ietilpst profesionāla tehnika visa veida pasākumu apgaismošanai. Gaismu tehnikas klāstā pieejami:

   1. Prožektori (skatuves noformējumam), 

   2. Skaneri ( deju zonas noformējumam),

   3. Dažāda veida lāzeri.

Gaismu tehniku iespējams kombinēt atkarībā no pasākuma tematikas un specifikācijas. Papildus pieejami dūmu, burbuļu un putu specefekti , kas padarīs pasākumu krāšņāku un interesantāku.


 

* Ar detalizētāku tehnikas klāstu, kā arī ar izcenojumiem iespējams iepazīties sazinoties ar mums telefoniski uz Nr. 26666669 un/ vai e-pastu: rkm@rkmsound.lv.

SIA "RKM SOUND" / E: info@rkmsound.lv / P: +371 26666669

 .